top of page

Jak probíhá prodej?

 

♥Prodej šátků probíhá pouze na facebookové stránce pettalosa, a to formou vkladů jednou týdně ve 21:00. Bohužel přesné dny není v mých silách stanovit, ale mohu Vám doporučit nastavení sledování příspěvků na stránce.

 

♥ U fotografie šátku je vždy uveden počet dostupných kusů, materiál, barva a cena. V případě zájmu napište komentář přímo k fotce šátku. O kupující bude rozhodnuto na základě pořadí připsání. Poté se s Vámi spojím a domluvíme se na platbě, odeslání či předání.

Pokud je možnost šátek objednat, vždy je tato informace uvedena u fotky. Vzhledem k dlouhým dodacím lhůtám látek je doba dodání takto objednaného šátku 4 týdny.

 

♥ Šátky jsou parfémovány vůní Giorgio Armani Emporio Because It’s You. Tato výjimečné a luxusní vůně má sílu Vás inspirovat a nabudit do krásných dní.

 

♥ Zboží odesíláme do 4 pracovních dní od přijetí platby, pokud se nedomluvíme jinak. Spolupracuji s přepravcem Česká pošta a cena za doporučené psaní 60,-kč /jeden šátek/, obyčejný balík 80,- kč /více šátků/, nebo balík do ruky 120,-kč.

 

 

Doplňující informace ...

 

Moc mě těší Vás vidět ve svých šátcích a jsem ráda, když mi posíláte, jak Vám sluší. Zasláním své fotografie v šátku mi dáváte souhlas k vystavení na facebookové stránce pettalosa.

 

Název pettalosa je pod ochrannou známkou.

 

Náhradní řemínky mohou dokupovat pouze majitelky šátků PETTALOSA. Není možné je umisťovat na jiné šátky, které napodobují šátky PETTALOSA.

 

Velice si vážím Vaší přízně a těším se na Vaše ohlasy.   

 

S láskou Radka ♥

Pettalosa - prodej
bottom of page